0532 236 87 74
0507 790 81 62

Çocuklar masal okumalı, masalın ne olduğunu bilmeli.

Üç ay önce ilk sayısını çıkarttığımız MİNİMİKO’muzun ikincisinde sizlerle buluşmak ne hoş. Dergimiz usta bir anlatıcının kalpten sözcükleriyle hayat buldu ve yine usta bir çizerin elinde renklendi. Sayfalara döküldü; yine usta bir grafikerle... Her dergi gibi tam imece usulü bir çalışma dönemi yaşadık bu sayıya hazırlanırken. Mutluyuz.

Bir önceki sayıda daha önce hiç yapılmamış bir işin temel- lerini atma heyecanı taşıyorduk. Bu kez daha başka bir coşkuydu bizi işimize bağlayan; bir önceki sayıyla aynı kalitede bir işe imza atmak. Çünkü MİNİMİKO çok sevildi. www.minimiko.com.tr sayfalarımızın abonelik bölümünde her gün daha yeni bağlar kuruyoruz.

Büyükler hediye olarak masal dergimizi alıyor.

Gençler masal dergimizi daha farklı kent ve kitlelere ulaştırmak için yeni projeler üretiyor.

Bizi tanıyanlar “benim de tuzum bulunsun” duygusuyla yeni adreslere ulaşabilecek masal dergilerimiz için toplu satın almalar yapıyor.

Masal dergimiz bayram hediyesi oluyor, karne hediyesi oluyor; daha çok çocuğa ulaşıyor...

Hatta MİNİMİKO artık görme özürlü çocuklar okusun diye, göremeyen anneler ve babalar çocuklarına masal okusun diye Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı TÜRGÖK tarafından kabartma baskılı harflerle de basılıyor.

Çünkü çocuklar masal okumalı, masalın ne olduğunu bilmeli. Bilmeli ki, büyü- düklerinde kendilerine anlatılan masalları gerçeklerden ayırt edebilsinler. 

Sevgiyle...

Benan BİLEK

ABONELİK FORMU